Йдеться про підозрюваних Левіна і Мангера, обвинувачених у справі Катерини Гандзюк.

Відповідне рушення ухвалив Київський апеляційний суд.

Так, 3 листопада колегія суддів розглядала апеляційні скарги, подані адвокатами підозрюваних на ухвалу судді Дніпровського райсуду Києва від 13 жовтня. Так, суддя Дніпровського суду продовжила обвинуваченим М. та Л. строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 11 грудня 2021 року. При цьому суд не визначив розміру застави для підозрюваних.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу судді Дніпровського районного суду міста Києва від 13 жовтня  2021 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення“, – повідомив Київський апеляційний суд.

Ініціали М. та Л. у тексті суду – це Мангер Владислав та Левін Олексій. Перший – голова Херсонської обласної ради, якого підозрюють в оранзації нападу на Катерину Гандзюк. Левін – підозрюваний як виконавець нападу.

Раніше одному з виконавців нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк дали мінімальний термін ув’язнення – три роки. Й зовсім недавно він вийшов за умовно-достроковим звільненням. Звати нападника Віктор Горбунов. Він був серед п’яти осіб, яких затримали як підозрюваних у причетності до вбивства активістки.

31 липня 2018 року Катерину Ганзюк облили сірчаною кислотою біля під’їзду її будинку в Херсоні. Опіками було уражено близько 40% тіла жінки. Ганзюк перенесла кілька операцій, але 4 листопада того ж року померла у київській лікарні.

Сьогодні, у третю річницю з дня смерті активістки, у п’ятьох містах відбудуться акції її пам’яті. У Києві акція пам’яті Катерини Ганздзюк відбудеться о 19 годині на Поштовій площі.

Фото: Фейсбук