Музичний стрімінговий сервіс Spotify уклав перші рекламні контракти в Україні, за якими реклама з'являтиметься у користувачів безкоштовного тарифного плану.

Рекламу отримують користувачі безкоштовного тарифного плану Spotify, яких в усьому світі налічується 156 мільйонів людей.

У всьому світі користувачі Spotify Free проводять у середньому 2,5 години щодня. Хоча користувачі безкоштовної підписки становлять більшість підписників сервісу, рекламна модель відповідає лише приблизно за 10% виторгу компанії.

«Наша увага до персоналізації сервісу та постійне вдосконалення пошуку нової музики дозволили нам встановити міцні відносини з мільйонами людей по всьому світу, завдяки чому ми змогли зкомунікувати безліч брендів з нашими користувачами. — сказав Марко Бертоцці, віце-президент, глава EMEA & Multi-Market з реклами Spotify. — Ми раді запропонувати брендам і рекламодавцям в Україні інтелектуальні здібності нашого стрімінгового сервісу та сучасні рекламні формати для зв’язку зі слухачами у всьому регіоні».

Щоб перестати отримувати рекламу, користувачу потрібно перейти на один із варіантів платної підписки. Звичайна преміум-підписка на одну людину коштує 4.99 доларів на місяць.

Зараз рекламні контракти вже підписали бренди Ballantine’s (відомий алкогольний бренд), кондитерська корпорація Ferrero, сервіс виклику таксі Uklon та платіжна система Mastercard.

«За 2019 рік обсяг виручки від продажу музики досяг $ 11,1 млрд, з яких майже 80% припадають саме на стрімінгові сервіси. Тому складно заперечувати, що популярність стрімінгових сервісів зростає з величезною швидкістю, і вихід в Україну такого гіганта цієї сфери, як компанія Spotify – це крута можливість для всіх нас отримати якісний, зручний, а також, що не менш важливо, офіційний музичний сервіс. Ми дуже раді, що Uklon став однією з перших компаній-партнерів Spotify в Україні. Впевнені, що це тільки початок», – зазначив Вадим Іщенко, маркетинговий директор Uklon.

Партнером з продажу реклами у Spotify в Україні стала компанія Httpool. Це міжнародна мережа, яка спеціалізується на продажу реклами за межами США і Західної Європи. Штаб-квартира компанії знаходиться у Відні, а український офіс розміщується у Києві, на вулиці Воздвиженській.

Фото: pixabay.com