Київська міська прокуратура подала позов до суду на компанію-інвестора.

Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Нещодавно у Києві почали будувати канатну дорогу від Арки Дружби народів до Труханового острова.

Але з’явилася перешкода: Київська міська прокуратура подала позов до суду на компанію-інвестора.

Представники київської Асоціації канатних парків 17 листопада прийшли під стіни Господарського суду, аби заявити про тиск та намагання зірвати інвестугоду на запуск троллею через Дніпро. Їх зустрів мітинг противників канатної дороги.

Kyiv Media

Ще на початку року компанія перемогла в інвестеційному конкурсі на “Облаштування канатної переправи через Дніпро від Арки Дружби народів до Труханового острова”. Та навіть сплатила спеціальний внесок до міського бюджету.

“Нами профінансовано більше ніж 1.5 мільйона гривень офіційних платежів, які йдуть на заробітну плату чиновникам, на уплату налогів, на розбудову міста”, – зазначив директор компанії Денис Крута.

Kyiv Media

Проте вже в серпні Київська прокуратура подала на компанію до суду, нібито через нестачу досвіду та необхідної технічної бази.

“Прокуратура наполягає на тому, що в нашій компанії немає досвіду, але що таке досвід компанії. Я, власне, як директор компанії займаюсь побудовою подібних атракціонів більше ніж 15 років свого життя”, – зауважив директор компанії.

Прийшли підтримати Асоціацію канатних парків і майбутні працівники канатки.

“Я займаюсь спортивним туризмом і я хочу працювати на цьому в майбутньому, але для мене не має робочих місць. Але такі спортивні місця пов’язані з активними відпочиноком або туризмом.  Для мене це і робоче місце і шанс займатися улюбленою справою”, – каже Ярослав.

Поруч зібралася й інша група протестувальників. Які називають канатку – атракціоном смерті та голосують проти вирубки лісів.

Kyiv Media

“Проти вирубування, щоб не вирубували у Києві ліси, щоб дихали люди повітрям”, – розповіла Зоя.

В Асоціації канатних парків вважають, що судовий позов надуманий. І якщо рішення суду буде не на їхню користь, вони його будуть оскаржувати. Проте чекати на канатну дорогу киянам доведеться значно довше.

Фото: Київ ТБ