Ірина Коляденко після змагань розповіла, що в майбутньому прагне вибороти олімпійське золото.

Бронзова призерка Олімпіади в Токіо з вільної боротьби Ірина Коляденко вирішила віддати отриману за перемогу квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку. Про це вона написала у своєму Facebook.

Коляденко написала, що отримала квартиру напередодні. Ключі їй вручив голова обладміністрації Василь Володін. Спортсменка зізналася, що до цього власного житла ніколи не мала.

«Що це значить для мене? Ну щоб Ви розуміли, я навіть своєї кімнати ніколи не мала! Так склалося моє життя. Своє власне житло – це насправді була моя мрія, не менш бажана ніж олімпійська медаль. І ось сьогодні я тримаю, право власності на однокімнатну квартиру на 41 м. кв» — пише вона.

Зі слів Коляденко, вона могли б уже починати ремонт в новій квартирі, але вирішила подарувати її своєму тренеру Володимиру Яременку, родина якого також досі не має власного житла.

«Це мій тренер, з яким я працюю на протязі восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поряд протягом всього часу. Так, було не легко. Ну щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина небачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла» — зазначила Коляденко.

Також вона зазначила, що буде рада і надалі працювати під керівництвом Яременка.

«Ви її заслужили (квартиру – ред.)!!! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А Ви мені як завжди допоможете» — підсумувала вона.

Тренер спортсменки поки що не прокоментував заяву своєї підопічної.

Нагадаємо, Ірині Коляденко 22 роки, вона з Ірпеня, виступає у ваговій категорії до 62 кг. Після завоювання бронзової медалі в Токіо Коляденко заявила, що її мета в житті не змінилася — це «золото» Олімпійських ігор.

Фото: Фейсбук