Срібний призер Олімпіади зауважив, що фотографія на п'єдесталі із суперником або другом - це його частина.

Каратист Станіслав Горуна підтримав легкоатлетку і співвітчизницю Ярославу Магучіх, яка потрапила у скандал через фото з обіймами з російською суперницею Марією Ласіцкене, які були зроблені після завершення змагань у секторі для стрибків у висоту на Олімпіаді в Токіо.

Він зауважив, що фото української спортсменки не є зрадою, а “Олімпіада – це про дружбу, об’єднання і повагу, незалежно ні від чого.” Також Горуна додав, що в коментарях набагато більше зради, ніж у фото та обіймах спортсменів.

“Спорт, мать вашу, поза політикою. Спорт – це вид діяльності. Для більшості спортсменів національної збірної України це професія і справа життя. Відчепіться від спортсменів з вашою ***ною політикою. Спортсмен займається своїм ремеслом. Фотографія на п’єдесталі із суперником або другом – це його частина.

П’єдестал – це унікальне і виняткове місце поваги, яке лише на момент зводить разом декількох успішних атлетів завдяки їхній роботі над собою і результативним виступам. Не більше, не менше.

Яке це має відношення до міжнародної політики? Грузіть спортсмена за його політичні прояви, але від***іться від спортсменів і особистих стосунків, які сформувалися на підставі далеких від політики речей.

У ваших негативних коментарях набагато більше зради. Замість того, щоб залишити фотографію тільки фотографією, саме ви даєте вигаданій “зраді” реальне життя.

Якщо спорт – це політика, то і освіта – політика, інженерія – політика, медицина – політика, мистецтво – політика. Все наше життя з таким підходом – політика. Ідіотська підміна понять.

Залиште політику державним діячам, і не вплітає її в усе підряд”, – написав Горуна.

Відмітимо, Горуна також є депутатом Львівської районної ради від партії “Самопоміч”.

Нагадаємо, 7 серпня українка Ярослава Магучіх завоювала “бронзу” на Олімпіаді у фіналі жіночих стрибків у висоту. “Золото” взяла представниця ОКР Марія Ласіцкене. Після змагань Магучіх і Ласіцкене обійнялися. Це спричинило велику кількість критики в соцмережах.

Згодом у Міноборони нагадали, що російсько-українська війна накладає певні обмеження на спортсменів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях. А заступниця міністра оборони Ганна Маляр зауважила, що в неї запланована зустріч із Магучіх, щойно та повернеться з Токіо, оскільки остання – молодший лейтенант ЗСУ, а Ласіцкене – капітанка Збройних Сил РФ.

Фото: facebook