Заняття для дітей проводять професійні тренери.

На Оболоні проводять безкоштовні тренування для всіх охочих дітей. Проект створив активіст Антон Ващенко, який залучив до цієї програми професійних тренерів та департамент молоді та спорту КМДА. Про це повідомили в ефірі програми “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

За словами організатора проєкту, ідея створити безкоштовні тренування виникла після закінчення жорсткого карантину, коли тренувальні секції ще не почали свою роботу.

«Тут сенс у тому, що діти займаються безкоштовно і безпосередньо біля свого дому. Тому що зазвичай усі тренування платні і дітей потрібно кудись возити.  Тобто у нас основи ЗФП (загальна фізична підготовка) – це початок для того, щоб дитина змогла засвоїти основи і потім сміливо йти займатися у будь-яку секцію», – зазначив Антон Ващенко.

Kyiv Media

На тренуванні дітей завжди зустрічає професійний тренер, якого вдалося залучити до проекту. Протягом години всі присутні виконують спортивні вправи, що спрямовані на фізичний та ментальний розвиток дитини. Здебільшого – це естафети та командні змагання, під час яких юні спортсмени вчаться думати головою, зважати на інших учасників та спрямовувати енергію у правильне русло.

«У нас все ближче до реалій у післястресовій ситуації. Це напрацювання сміливості в дитині, характеру, колективної роботи. Вони навчаються падати, вставати, дружити, не засмучуватися і найголовніше вірити у себе», – розповів тренер Олег Філоненко.

Тренування користуються великою популярністю на Оболоні. Діти дізнаються про них від сусідів та друзів і кожного разу на заняття приходить ще більше дітей. Окрім відсутності оплати, дітям подобається таким чином проводити час з однолітками.

Наразі тренування проходять на спортивному майданчику школи №231, така можливість з’явилася після того, як Антон Ващенко звернувся по допомогу до департаменту молоді та спорту КМДА, який незабаром приєднався до ініціативи.

«Поки теплий сезон, то це більше ми надаємо площадки, звертаємось до департаменту освіти для того, щоб вони надавали площадки і діти могли займатися. А вже до зимнього періоду ми буде розглядати, де саме є у нас вільні місця в наших ДЮСШ і теж виділяти часи для того, щоб могли займатися саме ці діти», – проінформувала Юлія Хан, директор департаменту молоді  та спорту КМДА.

Згодом проєкт безкоштовних спортивних тренувань буде подаватися на розгляд міської комісії для виділення фінансування. Але навіть зараз без фінансування для продовження цього проєкту вже є все необхідне: зручне місце, зацікавлений тренер, а найголовніше діти, які бажають займатися спортом.

Фото: YouTube