Вочевидь, кожен залишився при своїй думці.

Співзасновник Monobank Олег Гороховський і представник мережі ресторанів Monopizza Дмитро Білецький посварилися в інтернеті через приставку mono в назві своїх продуктів. Чоловіки в соцмережах намагалися з’ясувати, хто першим вигадав «mono».

Гороховський у своєму Telegram-каналі опублікував пост, де попередив про шахрайські казино і платформи для заробітку, які видають себе за бренд Monobank. Заодно написав, що останнім часом в Україні з’явилося багато продуктів з часткою mono в назві. І назвав їх «шахраями», які «крадуть чужі креативи», закликавши клієнтів Monobank бойкотувати такі продукти.

«Будь ласка, не ведіться на цих аферистів (…) Водночас повідомляю, що monopizza, monotaxi, морозиво Mono і навіть цей ресторан у Тайланді (на фото) також не мають до нас жодного відношення. Їх усіх об’єднує те, що їм не вистачає розуму вигадати щось гідне і вони крадуть чужі креативи» — написав він.

В особисті повідомлення Гороховському відповів Дмитро Білецький, який назвався преставником бренду мережі ресторанів Monopizza. Гороховський опублікував скріншот повідомлення.

Білецький здивувався, прочитавши, що компанія нібито вкрала назву у Monobank. І попросив Гороховського або прибрати згадку про піцерію з поста, або надати аргументовані докази.

«Наскільки я знаю. цей бренд ніколи не натякав на зв’язок із вами» — написав він.

Білецький зазначив, що Monopizza з’явилася 2 роки тому й ніколи не натякала на зв’язок з банком, і взагалі стилізована під відому картину (мається на увазі Мона Ліза да Вінчі). Натомість Гороховський зауважив, що назва в логотипі Monopizza написана шрифтом Monobank.

І додав, що до 2017 року в Україні не було жодного бренду, який використовував у назві Моно.

«Ну і, якщо така справа, вони її навіть на свій логотип втиснули, та й написали назву нашим шрифтом, якщо вже у них бренд на честь Моно Лізи. Є один нюанс – до 2017 року в Україні не було жодного бренду, який використав назву Моно. Зате тепер всі мають «пояснення»: монопломбір, моноприводні машини, Моно Ліза…» — написав він.

У коментарях до посту користувачі розходяться в думках. Деякі відзначають, що в Норвегії є monobank, який створили 2015 році. Гороховський відповів йому, що «Норвегія далеко», і що про такий банк український Monobank не чув, і що це — «збіг».

Інші називають дії піцерії «агресивним маркетингом», треті жартують про монополію і моногамію.

Фото: Фейсбук