Він зазначив, що дискримінації в компанії немає за жодною з можливих ознак.

Вибачення перед кандидатами, яких рекрутери компанії дискримінували за незнання російської мови і бажання проходити співбесіду українською співзасновник компанії Олександр Орлов, який мігрував в Київ з Білорусі, опублікував на сторінці у Facebook.

У повідомленні він зазначив, що читає усю критику на Andersen. Проте дискримінації в компанії немає за жодною з можливих ознак. Адже це відповідає його особистим цінностям.

«Зараз ми з бізнес-партнером ґрунтовно взяли під контроль питання комунікацій як всередині компанії, так і за її межами, спираючись на законодавства всіх країн, в яких ми представлені як компанія», — зауважив Орлов.

У дописі він перерахував обурених розробників і вкотре перепросив у них.

“Я ще раз хочу вибачитися перед усіма, кого образила ця ситуація. Як перед тими, хто публічно висловив свою думку – Денис Водотієць, Богдан Мельник та Яків Житів – так і перед тими, хто не став виносити її в публічний простір”, – наголосив Олександр Орлов.

Нагадаємо, 10 січня Денис Водотієць опублікував на Linkedin скріншот листування з рекрутером Andersen. На фото видно, що Дениса запрошували на роботу. Але після відмови переходити на російську мову, рекрутер сказав, що його кандидатуру більше не розглядають.

Такі випадки у компанії непоодинокі. Адже, 14 січня українському розробнику та ветерану війни на Донбасі Богдану Мельнику відмовили у наступному етапі співбесіди, бо у колективі компанії всі говорять російською, а він переходити на російську у розмові з українцями відмовився.

Згодом, співзасновник Andersen People Алекс Орлов зробив пост на особистій сторінці Facebook, в якому вибачився за інцидент перед Денисом Водотійцем. Він визнав, що це було справедливо розцінено суспільством як прояв дискримінації, коментуючи ситуацію словами “тема двозначності формулювань отримала широке охоплення”.

Фото: unsplash