При цьому Дмитро Чінь є співвласником видання «Слух», яке популяризує виключно українських артистів. Це протиріччя він поки не пояснив.

Співвласник сервісу з продажу концертних квитків Concert.ua Дмитро Чінь вважає заклики спалити офіс своєї організації за продаж білетів на виступи російських артистів «нелогічними». Про це він заявив у коментарі «Комсомольскій правді».

Днями журналіст та медіаменеджер Айдер Муждабаєв оприлюднив пост у ФБ, в якому пише, що Concert.ua та Karabas.com слід «спалити у праведному вогні» за продаж квитків на виступи артистів з країни-агресора. До допису Муждабаєв прикріпив афішу до майбутнього виступу в Києві Артура Пірожкова.

Дмитро Чінь заявив, що Concert.ua не є організатором концертів, а тому звинувачення вважає безпідставними.

«У нас є квитки в продажу на тисячі подій різних артистів. Але Concert.ua не є їх організатором. Тому пропозицію нас спалити вважаю нелогічною. Ймовірно, вона навіть потрапляє під статтю в Кримінальному кодексі України. З юристами ще не консультувалися, але якщо доведеться — зробимо (…) Квитковий оператор не повинен бути суб’єктивним «фільтром»: які концерти можна проводити, а які — ні. У нас є законне право вести комерційну діяльність і надавати агентські послуги організаторам заходів» — каже Чінь.

Він також підтвердив, що перед тим, як відкрити продаж білетів, Concert.ua навіть не перевіряє, чи є той чи інший артист в списку загроз національній безпеці. Це також покладають на організаторів.

На запитання про те, наскільки російські артисти популярні серед українсього слухача, Чінь відповів ухильно, заявивши, що на першому місці, мовляв, не національність.

«Я б не сказав, що російські артисти популярніші за українських у частині концертних зборів. Наші слухачі та глядачі люблять виконавців не за флаг і герб. Швидше, всупереч. Нові хіти на зрозумілій мові або класичні шлягери, з якими у багатьох людей є життєві спогади, — ось що первинно. Немає ніякої гегемонії російського. Є конкуренція продуктів творчості за нашого слухача. Більше крутого українського продукту з хорошим маркетингом — більше слухачів, більше глядачів» — каже Чінь.

Зауважимо, що така позиція Чіня суперечить позиції українського музичного видання «Слух», в якому він теж є співвласником. «Слух» підтримує виключно українських артистів, тому в соцмережах Чіня звинувачують у намаганні «всидіти на двох стільцях».

На сервісі продажу квитків Concert.ua, зокрема, можна було придбати квитки на виступи Басти, Pharaoh, Інстасамки та інших приїжджих з Росії. Зараз тут можна купити білети на «Ленінград» та того ж Пірожкова, а донедавна були квитки й на Моргенштерна.

Додамо, що схожа ситуація склалася і з Антоном Шульженком, співвласником концерт-холу Stereo Plaza. Афіша в цьому закладі — це майже виключно російські артисти, при цьому сам Шульженко наближений до керівництва партії «Голос» і навіть був керівником осередку в Києві.

Нагадаємо, деякі сервіси досі пропонують квитки на виступ Моргенштерна в Києві, попри повторну заборону від СБУ.

Фото: Фейсбук