Раніше свій протест висловили в Мінкульті.

У Київському будинку профспілок, за даними журналістів-розслідувачів, невдовзі мають відкрити покерний клуб, в якому гратимуть на гроші. Співвласник об’єкта, бізнесмен Назар Бенч в інтерв’ю «НВ» повідомив, що він проти відкриття закладу.

Підприємець, якому належить 30% акцій Будинку профспілок, каже, що кілька років тому підписав договір з іншими співвласниками, аби регулювати подібні питання.

«Хотіли б нагадати Федерації профспілок, що в 2018 році ми підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо відкриття та функціонування Будинку профспілок України в місті Києві. У ньому, серед іншого, ми домовились враховувати історичну цінність Будинку профспілок, зумовлену подіями Помаранчевої Революції та Революції Гідності, і дійшли згоди не відкривати у Будинку спілок заклади розважального характеру», — сказав Бенч.

Перед тим своє обурення щодо відкриття покерного клубу висловили в Міністерстві культури. За словами міністра Ткаченка, якщо інформація підтвердиться, то його відомство докладе зусиль, аби «не допустити розміщення у Будинку профспілок будь-яких розважальних закладів».

Водночас, голова Федерації спортивного покеру Сергій Єфіменко, якого пов’язують з відкриттям клубу в Будинку профспілок, заперечує, що в закладі гратимуть на гроші. За його словами, в клубі «будуть проводити виключно турніри».

Як ми повідомляли, столичний БЦ «Парус» тепер офіційно належить забудовнику Столару.

Фото: ФПУ