Гроші були безпідставно перераховані нібито за облаштування зони очікування пасажирів на приміському вокзалі Києва.

Про виктриття схеми розповіли в Офісі генерального прокурора України.

З’ясувалося, що в 2019 році службовець УЗ під приводом оплати робіт з будівництва об’єкту «Влаштування зони очікування пасажирів на Приміському вокзалі станції «Київ-Пасажирський» безпідставно перерахував 750 тисяч гривень на рахунок фіктивного підприємства.

Наразі одному з керівників виробничого підрозділу «Центр регіональних перевезень пасажирів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» повідомлено про підозру у розтраті майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

«Стосовно керівника цього підприємства вже скеровано до суду обвинувальний акт за фактом підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців (ч. 2 ст. 205-1 КК України)», – додали в Офісі генпрокурора.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, у травні поліція провела обшуки на підприємстві, що підпорядковане «Укрзалізниці» – йдеться про «Київський електровагоноремонтний завод». Слідчі дії проводились начебто у рамках кримінального провадження, що було відкрите на початку цього року.

Фото: Фейсбук