Частина прибутку з продажів футболок піде до благодійного фонду Тіни Кароль.

Про це повідомили в офіційному магазині співачки.

Так, Тіна Кароль одягнула білосніжну футболку з ілюстрацією «Київської мадонни» від художниці Марини Соломенникової. У дописі зазначили, що частину коштів передадуть до благодійного фонду співачки.

Нагадаємо, авторка малюнка – дніпрянка Марина Соломенникова. Вона випадково побачила фотографію жінки в метро Києва, яка годує немовля, сидячи на підлозі. Знімок надихнув її намалювати картину, яка була б символом усіх українських матерів, які мусять ховатися від російських обстрілів у бомбосховищах.

Ілюстрація з’явилася на початку березня й одразу стала відомою у соцмережах. Самій художниці написав автор фото – угорський фотожурналіст Андраш Фьольдеш. З коментарів у соцмережі художниця дізналася, що героїня на фото – 27 річна киянка Тетяна Блізняк.

Ілюстрацію Марини Соломенникової опублікував консультант ватиканського секретаріату у справах комунікацій Джеймс Мартін. Цю та кілька десятків інших своїх робіт на тему війни в Україні художниця виставила на міжнародну платформу. Зароблені кошти передає на потреби армії.

Крім того, образ “Київської мадонни” став іконою в католицькому храмі Неаполя. Також, у Києві на Індустріальному мосту створили квіткове пано з ілюстрацією мадонни.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Tina Karol Shop Official (@tinakarol.shop)

Фото: Інстаграм