Співачка зняла відео зі своєї квартири, заявивши, що реакції комунальників чекала тиждень.

Співачка Оля Полякова, що живе у самому центрі Києва, поскаржилась на величезні льодові брили, які нависли з даху за її вікном, перетворивши дім на крижаний замок. Про це повідомляє програма Київ.NewsRoomна телеканалі “Київ”.

Крім того, співачка заявила, що на додачу почав текти дах, чим зіпсував новий дорогий ремонт у її квартирі. Зірка намагалась викликати співробітників ЖЕДу та приїхали вони не одразу. Співачка не на жарт занепокоїлась, бо бурулі щомить могли впасти комусь на голову. Минув майже тиждень і все ж зірка дочекалась на комунальників.

За її словами, приїхав один працівник ЖЕДу, який заліз на дах і почав збивати бурульки. При цьому місце, куди на швидкості падали крижані брили, навіть не обгородили.

Телеканал “Київ” звернувся за коментарями до комунальників, що обслуговують будинок співачки. Вони пояснили, що бурулі не могли прибрати одразу після звернення, бо в дворі були припарковані автівки. Територію обгородили, розвісили на автівках оголошення, щоб власники прибрали машини. Звісно, поки цей процес тривав – бурульки підтікали. Коли машини прибрали, бурулі збили вручну і зараз все в нормі. Крім стель, які встигло підмочити.

Відмітимо, це вже не вперше співачка нарікає на комунальників. У 2019-му співачка зняла на відео затоплену спальню. Співачка проживає в центрі Києва на вулиці Героїв Небесної Сотні поблизу Нацбанку.

Зазначимо, за неприбрані бурульки на дахах балансоутримувачам будинків загрожує до 1700 гривень штрафу.

Фото: скріншот