За версією киянки, агресивне спілкування хлопця почалося після того, як він зустрівся з дівчиною і вона не захотіла родовжувати з ним "дружбу".

Історію булінгу в соцмережі щодо доньки розповіла у своєму Facebook киянка Катерина Кучер.

Жінка попросила допомоги в розповсюдженні інформації з надією, що комусь ця історія допоможе уникнути подібної ситуації. Також, можливо, знайдуться інші люди, які в той чи інший спосіб постраждали від цього хлопця. Також жінка додала кілька скріншотів переписки із хлопцем та його матір’ю, до якої звернулась після інциденту.

Моїй доньці в приватні повідомлення написав один хлопець. Зав’язалася дружня переписка, потім, під час весняного локдауну, одна прогулянка по ВДНГ. Хлопець за батьковою перепусткою приїхав на метро. В спілкуванні моя донька завжди дуже щира і комунікабельна. Мабуть навіть занадто. Але вона не давала приводу думати, що їх спілкування – це щось, більше, ніж дружба. А от хлопець, як виявилося, розраховував на щось більше. На повідомлення, що моя донька не має ні часу, ні ресурсів, ні бажання на стосунки, хлопець сильно розлютився і почав їй писати нецензурні образи, ображати деяких її друзів, принижувати і погрожувати її життю“, – розповіла історію Катерина Кучер.

Зазначила що її донька попердила хлопця про те, що піде з цими погрозами до поліції. Проте хлопець начебто висміяв це, оскільки вважав, що дівчина не має про нього жодної персональної інформації.

Мені не склало великих зусиль вияснити його прізвище, ім’я по батькові. А далі я знайшла відгуки на одному сайті, що ця людина займається булінгом. Донька поблокувала усі аккаунти і номери, відомі їй. Але через два тижні цей хлопець знову почав писати. Я не витримала і написала його мамі. У відповідь отримала, що моя донька сама винувата. Після цього моїй доньці і мені було надіслане моє фото з написом “Помним. Любим. Скорбим”, а також почали надходити повідомлення з різною бридотою сексуального характеру стосовно моєї доньки і мене“, – розповіла Катерина Кучер.

У результаті жінка віднесла до поліції одразу дві заяви. Також вона назвала прізвище та ніціали кривдника – Габайдура В.Ю. Про це жінка дізналась із перепустки, якою хлопець скористався під час локдауну.

Пані Катерина також виклала кілька скріншотів із переписки з хлопцем та, як вона стверджує – з його матір’ю. У відповідь матір хлопця зазначила, що начебто донька розповіла мамі не все і порадила пані Катерині поговорити з нею детальніше. Начебто дівчина сама провокувала переписку і все, що трапилося далі. На зауваження Катерини Кучер про те, чому тоді хлопець після блокування акаунту став знову писати її доньці з іншої сторінки, якщо він не бажав спілкування – мама хлопця ніяк не відповіла.

Kyiv Media

Kyiv Media Kyiv Media

Kyiv Media Kyiv Media

Kyiv Media

Тим часом пані Катерина попросила інших киян, які можливо пережили подібне – поділитися своєю історією, аби з’ясувати – чи можуть дії хлопця бути системними.

Яким чином заяви на хлопця будуть розглядати у поліції – жінка не повіомила.

Нагадаємо, раніше ми розповідали історію про те, як у Києві на Поштовій підлітки влаштували своїй подрузі публічний булінг. “Друзі” дівчинки покликали її на прогулянку, вочевидь, заздалегідь домовившись про напад. Так, вони били сирі яйця дівчині  об голову. Мама постраждалої повідомила, що в неї стався струс мозку.

Фото: Фейсбук