Правоохоронці чергуватимуть на входах до станцій.

З 5 квітня проїзд у столичному метрополітені буде доступний лише за спецперепустками, як і в іншому комунальному транспорті. Це підтвердила заступниця директора КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон в ефірі телеканалу «Україна 24».

При цьому чиновниця зауважила, що підземка не змінюватиме режим роботи.

«У нас будуть ходити потяги так, як і сьогодні ходять. Ми будемо перевозити людей, але пропуск цих людей буде виключно за спецперепустками», — наголосила вона.

Макогон зауважила, що на входах до станцій метрополітену чергуватимуть поліцейські та чергові по станції, які перевірятимуть та запускатимуть тільки тих людей, які матимуть спецперепустки.

«Функціонування спецперепусток жодним чином не впливає на оплату проїзду. І закликаю людей підготувати засоби оплати проїзду і користуватися максимально безконтактними способами оплати проїзду», — додала вона.

Як ми повідомляли, з 5 до 16 квітня у Києві посилили карантинні обмеження. Столичний транспорт працюватиме лише за спецперепустками, приміське та міжміське сполучення обмежувати поки не будуть; про умови роботи з приватними перевізниками ще має вести переговори міська влада.

Фото: Фейсбук