В адміністрації мережі супермаркетів зазначили, що у їхніх співробітників спецперепустки з двома печатками.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Пропозицію купити спецперепустки – одну за 500, іншу за 450 гривень – отримав один зі співробітників телеканалу “Київ”. Яким чином продавці отримали його контакти та чому надіслали таку пропозицію – загадка. Проте журналісти телеканалу вирішили провести експеримент та домовитися про купівлю. На зустріч прийшли двоє хлопців. Одному з них немає і 18 років.

У цей же час на місце зустрічі прибула “Муніципальна варта”, а ті передали продавців перепусток поліції. Коли у хлопців поцікавилися – де взяли спецперепустки, вони відповіли, що знайшли біля “Сільпо” на Березняках. Цікаво, що на перепустках справді стояла печатка супермаркету. Телеканал “Київ” звернувся до адміністрації магазину за коментарем.

Ці препустки відрізняються від тих, які мережа видає своїм співробітникам. Спецперепустки “Сільпо” пістять печать, кліше та заповнені ПІБ і посаду“, – відповіли у прес-службі мережі супермаркетів.

Тобто, вони видають своїм співробітникам перепустки із двома печатками. А ті, що продавалися, містили тільки одну. Звідки взялися ці перепустки з однією печаткою – у “Сільпо” гадки не мають.

У КМДА наголосили – зайвих перепусток нікому не давали. Картки отримали лише працівники підприємств критичної інфраструктури – це 500 тисяч документів.

Ми не друкували додаткових перепусток. Скільки було видано в перші дні – стільки і є. Є перелік організацій, які їх отримали. Все це чітко обраховано. Те що відбуваються підробки – це вже відповідальність людей і вони повинні розуміти, що за це існує кримінальна відповідальність“, – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Поліція тим часом вилучить у продавців спецперепустки та встановить, де вони взяли ці картки. Про деталі буде повідомлено згодом.

Фото: Фейсбук