Автомобілі отримали медики Бучанської філії екстреної медичної допомоги та Центру ментального здоров’я.

Два спецавтомобілі, які нещодавно передали з гуманітарною допомогою Бучанській громаді з Бельгії та Латвії, 13 червня вийшли працювати на маршрути. Про це повідомляє Бучанська міська рада в Фейсбук.

Обидва автомобілі — Ford та Renault з сучасним медичним обладнанням отримали медики Бучанської філії екстреної медичної допомоги та Центру ментального здоров’я.

Це відбувається у рамках відбудови нашої громади після її звільнення Збройними Силами України від рашистів. Часткове знищеня швидких і приміщень сьогодні вдається відновлювати завдяки допомозі європейських муніципалітетів і підтримки міжнародних благодійних фондів, за що ми усім дякуємо” — зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

На території підстанції 13 червня стартував ще один важливий проект: розпочався монтаж тимчасових будинків для розміщення медичного персоналу, який у режимі 24/7 надає допомогу у екстрених випадках.

Крім того, 13 червня 5 автобусів Бучанщині передала Естонія.Про це повідомила амбасадорка України в Естонії Мар’яна Беца.

Заплановано ще 30. Гуманітарна допомога надана МЗС Естонії спільно з Міністерством економіки і комунікації Естонії” — повідомила вона.

Фото: Фейсбук