Фахівці «Першого військового шпиталю ветеринарної медицини» допомогли сотням домашніх улюбленців, яких їхні господарі вивезли з Київщини, рятуючись від війни.

Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Величезна кількість домашніх улюбленців постраждали від обстрілів, отримали поранення, або ж лишилися без господарів. Ветспеціалісти «Першого військового шпиталю ветеринарної медицини» на чолі з Кирилом Чумаковим надавали допомогу тваринам переселенців, що приїздили на Хмельниччину. Також вони допомагають службовим собакам, які несуть службу разом із силовиками, захищаючи нашу країну.

Нещодавно група фахівців шпиталю відвідала звільнені від окупантів міста Київщини  – Ірпінь, Бучу та Ворзель, аби надати необхідну допомогу постраждалим від війни тваринам. Спільно з представниками кінологічного центру ГУНП в Київській області наші ветеринари оглянули 30 службових собак різних порід, провели УЗД діагностику 10 собакам, що служать в ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції. Десять чотирилапих пролікували, ще чотирьох прооперували.

Також не залишилися поза увагою команди госпіталю утриманці Дитячої кінноспортивної школи «Санівел» у м. Ворзель. Ветеринари провели клінічний огляд 17 коней, 7 з них отримали необхідне лікування.

У м. Ірпінь наші ветспеціалісти надали консультації власникам тварин місцевих мешканців та обстежили понад три десятки котів, що перебувають у притулку. Загалом під час виїзду фахівці шпиталю прийняли, оглянули та прооперували 91 тварину.

Крім того, було передано гуманітарну допомогу від Хмельницької ОВА в кількості 20 мішків корму.

Також ми повідомляли, кішку, врятовану з Бородянки, зоозахисники передадуть господарям.

Фото: Telegram