Чоловік працював у відділі контролю за благоустроєм. За попередніми даними, його звати Олексій Шаїн.

Солом’янська райадміністрація звільнила інспектора відділу контролю за благоустроєм, який поводився неналежним чином під час рейду по контролю за дотримання карантинних вимог. Про це повідомляє прес-служба відомства у Фейсбук.

Повідомляється, що чоловіка звільнили 5 листопада вранці.

«Мережею активно поширюється відео, де один із чоловіків, представляючись співробітником Солом‘янської адміністрації, під час проведення рейду по контролю за дотримання карантинних вимог, поводить себе вкрай нахабно та непрофесійно (…) Встановлено, що особа на відео дійсно перебуває на посаді інспектора відділу контролю за благоустроєм Солом‘янської РДА. Така поведінка є неприпустимою, як для державного службовця, так і для чоловіка по відношенню до дівчини. Сьогодні з самого ранку його було звільнено» — йдеться в повідомленні.

В РДА вибачилися за інцидент і просять містян повідомляти про аналогічні випадки.

Відмітимо, 3 листопада підприємиця Оксана Миклуха повідомила, що до неї в кав’ярню прийшли люди, які представилися працівниками Солом’янської РДА, і не показавши документів, почали «погрожувати». Разом з чиновником РДА були і представники поліції.

Суть претензій перевіряючих Миклуха не пояснила.

«Прийшли в невелике приміщення відразу 3 чол, я попросила представитися і залишитися одному, тому що вони порушують усі карантинні норми: дистанцію тощо. Представилися адміністрацією Солом’янського р-ну, потім почали лякати держспожслужбою, показуючи при цьому незрозумілі копії документів 2020 року. Що хотіли від мене, я так і не зрозуміла? Хоча чітко питала? Що від мене потрібно? Яка ваша мета?» — йшлося в дописі.

Чоловік на показаному відео відмовлявся представлятися, а коли дівчина почала знімати його на телефон, сказав «тоді ми вас пожаліли», «зараз ми до вас і Держпродспоживслужбу, і вакцинацію у вас запитаємо».

Пізніше Миклуха написала, що інспектора звати Олексій Шаїн. Вона також додала ще одне відео і заявила, що стала свідком аналогічного інциденту в іншій кав’ярні.

Редакція КиївМедіа намагається отримати коментарі сторін.

Фото: Фейсбук