Участь в голосуванні взяли вже 258 тисяч киян.

Середа, 15 вересня – останній день голосування за проекти Громадського бюджету 2022 року. Про це нагадав на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«15 вересня, у Міжнародний день Демократії, завершується голосування за проєкти Громадського бюджету-2022. Тож сьогодні останній день, коли ви можете долучитися до голосування. Ваш голос може стати вирішальним для того, аби зробити свій двір, район і місто загалом кращими. Саме від вас залежить, які проєкти будуть реалізовані наступного року. На сьогодні вже більше 258 тисяч киян та платників податків у бюджет Києва долучилися до участі у розподілі 200 млн грн бюджету міста на 2022 рік. Активні містяни віддали більше 673 тис голосів за актуальні для себе проекти», — написав Поворозник.

Він нагадав, що для гармонійного та збалансованого розвитку міста за ініціативи команд проектів з цього року діє нове правило: можна віддати по одному голосу в кожній із 10-ти тематик.

«До голосування дійшли 969 районних та загальноміських проєктів, розподілених в 10 тематиках. Голосувати за проєкти, які вам до вподоби, можна на сайті ГБ або через застосунок Київ Цифровий. Долучайтеся до участі в житті свого міста!» — закликав чиновник.

В КМДА нагадують, що громадяни, які не мають смартфонів та комп’ютерів, мають можливість електронно проголосувати за проекти громадського бюджету в куточках самообслуговування ЦНАП усіх районів Києва. За необхідності адміністратори ЦНАП нададуть зацікавленим особам консультації щодо користування електронною системою.

Також за проекти ГБ можна проголосувати в терміналах Приватбанку.

У випадку виникнення проблем з голосуванням, можна звертатися до служби підтримки на ел. пошту: support.gb@kyivcity.gov.ua або за телефоном: (044) 366-80-12. Також питання щодо вирішення проблем з голосування можна публікувати в Фб-групі техпідтримки Громадського бюджету Києва.

А нещодавно на Троєщині відкрили нову сцену, збудовану за проектом «Громадського бюджету».

Фото: Фейсбук