Наразі журналіст шукає свідків події.

Про це написав Роман Вінтонів на Facebook-сторінці «Майкл Щур».

Журналіст зазначив, що сьогодні, 21 квітня, близько 13:50-13:55, на перехресті вулиць Ярославів Вал та Івана Франка, із ним сталася неприємність

«Я переходив дорогу по пішоходному переходу. Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах. Я зупинився, шоб їх пропустити. Бо їхали вони добренько так і, як я бачив, не гальмували. Перший проїхав повз мене. Коли другий порівнявся зі мною, я йому голосно гаркнув: «ПРОПУСКАЙ ПІШОХОДІВ!» – розповів Майкл Щур.

Після цього один із керманичів почав доводити журналістові, що він не мав його пропускати, адже їхав по велодоріжці. Однак Майкл наголошував на протилежному.

«І тут пропливає чорний лебідь. Він (керманич самоката – ред.) витягає балончик із газом і запшикує мені очі. Сідає на самокат і продовжує свою прогулянку. Я його догнав і стягнув із самокату. Ми обоє так нормально навернулись. Піднялися. І почався діалог у стилі: “Ти для чого мене запшикав? Я до тебе не проявляв агресії (я реально це сказав, не розумію, як це вдалось сформулювати). У відповідь він мене вдарив. Далі ми ще поприрікались трохи, що він не мав мене бити і запшикувати обличчя балоном. А далі він сів – і поїхав. У бік Прорізної. Я за ним вже не міг гнатися. Міг ходити. І пішов шукати, де можна промити очі і ніс», – зазначив Майкл Щур.

Після того, як журналіст відмився від газового балончика, він зателефонував у поліцію, однак на виклик ніхто не приїхав. Пізніше Майкл Щур зустрів патрульних, які порадили йти у відділок та писати заяву. Так чоловік і зробив.

«Якщо я зробив щось неправильно, я готовий нести відповідальність. Також я хочу знайти цього хлопця. Я впевнений. що він не «навіжений чолов’яга»/не «знахабнілий молодик»/не «садист водій самоката». Я думаю, що він нормальний тип. Він теж, як і я мав плани на день. І не збирався встрявати в неприємності. Але, на жаль, через одне неправильне рішення – ми з ним встрягли», – наголосив журналіст.

Відтак, наразі Майкл Щур шукає людей, які стали свідками події, яка з ним сьогодні трапилася.

«Я шукаю людей, які це бачили. Якщо ви маєте камеру десь там, то ця вся подія відбувалась навпроти 11 номеру вулиці Ярославів Вал 21 квітня о 13:50-13:55. Якщо ви – той хлопець на самокаті чи його друг. У мене до тебе все те ж – «пропускай пішоходів». Якби ти знав про це правило, то цієї всієї ситуації не було б. Так – її не було б, якби я просто постояв на переході й нічого не сказав. Але, як я написав вище – якщо я зробив щось незаконне – я готовий нести відповідальність», – зазначив Майкл Щур.

Фото: скріншот