Рішення матиме визначальне значення для цієї справи.

Сьогодні Касаційний суд у складі Верховного суду України має винести рішення щодо юрисдикції справи «будинку-монстра» на Подолі (вул. Нижній Вал 27-29). Про це у своєму Facebook повідомляє активіст Віталій Селик.

Після цього, за його словами, має бути винесене рішення рішення щодо долі 4 зайвих поверхів будинку.

«Тож, 21 січня, приходьте на 14:00 в суд. вул. Копиленка, 6. То біля Печерського ринку на однойменній площі» — пише Селик.

Водночас, як повідомляють «Наші Гроші», якщо сьогодні Касаційний суд не поверне цю справу на розгляд в апеляцію, то будинок-монстр залишать у тому вигляді, в якому він є зараз, адже Київраді доведеться починати новий процес вже в місцевому загальному суді.

Видання нагадує, що в такому випадку єдиною перепоною до введення будинку в експлуатацію стане дозвіл ДАБІ, яку Окружний адмінсуд Києва у листопаді 2020-го року уже зобов’язав видати відповідний документ.

Нагадаємо, ще у 2012 році ТОВ «Пателі Лізинг» отримала дозвіл на будівництво 8-поверхового будинку на Нижньому Валу. В результаті фірма побудувала 12-поверхову будівлю (ЖК «Подол Престиж»), яку кияни охрестили «будинком-монстром». Власниками ТОВ «Пателі Лізинг» є Федора Пателі з Києва і Олег Токар з Дніпра, керівником фірми є Андрій Рокицький.

Учора ми повідомляли, що Національному парку «Голосіївський» повернули 4 гектари заповідних земель.

Фото: фейсбук