Суд першої існтанції визнав Святогора невинним пропри заклики до вбивства тварин в інтерв'ю самого фігуранта.

Засідання Київського апеляційного суду у справі Олексія Святогора відбудеться сьогодні, 1 червня, о 14:00, повідомляє UAnimals.

Зоозахисна організація UAnimals закликає усіх небайдужих виходити до Київського апеляційного суду, “щоби проконтролювати хід розгляду”.

У відповідь на звернення депутатів МФО «Гуманна країна» Київська міська прокуратура повідомила про подачу апеляційної скарги на рішення Шевченківського районного суду Києва про невинність Олексія Святогора, який неодноразово заявляв про вбивство тисяч безпритульних собак і закликав у соціальних мережах і засобах масової інформації до жорстокого поводження із безпритульними тваринами“, – йдеться у повідомленні зоозахиників.

Так, 18 січня Шевченківським районним судом Києва був винесений виправдувальний вирок Олексію Святогору, а вже 20 січня на прохання UAnimals 20 січня Юлія Овчинникова та Народні депутати України – члени МФО «Гуманна країна» звернулися до Генерального прокурора України Ірини Венедіктової з проханням забезпечити апеляційне оскарження виправдувального вироку.

Чому це важливо? Своїми вчинками Святогор пропагує культ насильства та жорстокості, які суд легалізував, тобто показав іншим, що жорстокість може бути безкарною“, – заявляють зоозахисники.

Нанадаємо, раніше Шевченківський райсуд Києва прокоментував своє рішення щодо Олексія Святогора. А в березні у Києві відбувся мітинг під Вищою радою правосуддя: люди вимагали притягти до відповідальності суддю, які виніс Святогору виправдальний вирок.

Фото: Фейсбук