Київ віднесли до «червоної» зони карантину, проте що буде с громадським транспортом — не вирішили.

Про це повідомляють уряд та Київська міська держадміністрація.

Так, на засіданні держкомісії ТЕБ та НС 20 березня дали доручення «Мінінфраструктури разом з МОЗ та іншими заінтересованими органами» вирішити, як працюватиме громадський транспорт у регіонах, які потрапили до «червоної» зони карантину.

У КМДА уточнили, що остаточне рішення про роботу громадського транспорту в столиці ухвалять у понеділок, 22 березня.

«Позиція міста у цьому питанні чітка — громадський транспорт має працювати. Звичайно, з урахуванням карантинних правил та обмежень. Бо зупинка транспорту призведе до колапсу в місті», — заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Нагадаємо, у Києві вирішили запровадити «червону» зону карантину з 20 березня, не обмежуючи громадський транспорт, уряд переводить Київ в “червону” зону з 23 березня, обмежуючи рух громадського транспорту. Зокрема, буде заборонена робота закладів культури (будуть зачинені кінотеатри, театри, музеї, концертні зали); робота торговельно-розважальних центрів (окрім продуктових магазинів, аптек), зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії); проведення релігійних богослужінь (якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 м² на 1 особу); проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших); присутність глядачів на спортивних змаганнях.

Фото: Фейсбук