Напередодні його адвокати оголосили відвід судді.

Шевченківський райсуд Києва сьогодні має продовжити засідання, на якому мають обрати запобіжний захід екс-директору компанії «Укрбуд» Максиму Микитасю. Напередодні адвокати підозрюваного подали заяву про відвід судді — про це стало відомо з трансляції засідання.

«Подання даної заяви про відвід слідчого судді унеможливлює подальший розгляд справи. Така заява була передана на авторозподіл. Орієнтовно дана заява буде розглянута завтра (31 грудня – ред.) о дев’ятій годині в цьому ж приміщенні», – сказала суддя Наталія Аббасова.

Адвокати Микитася на засіданні вчора зазначили, зокрема, що матеріали клопотання містять близько 600 сторінок, для того, щоб лише прочитати їх, необхідно 12 годин, натомість суддя не надала для ознайомлення з ними навіть належних трьох годин.

Також вони підозрюють, що справа Нацполіції проти Микитася може бути сфабрикованою; такої ж думки і сам Максим Микитась.

«Ця справа повністю сфабрикована для того, щоб мене закрити в СІЗО і чинити тиск по інших справах», – сказав Микитась після суду журналістам.

Нагадаємо, після того, як Максим Микитась вийшов з СІЗО, де сидів більше року за підозрою в махінаціях з житлом для Нацгвардії, в Нацполіції оголосили йому підозру по іншій справі — викрадення людини. Захист Микитася називає це провокацією, аби змусити підприємця змінити свідчення проти нинішнього заступника голови Офісу Зеленського Олега Татароваякий також є фігурантом справи про розкрадання майна Нацгвардії.

Фото: фейсбук