Зокрема, планується збільшити зарплатню столичним освітянам.

Депутати Київради мають ухвалити зміни до бюджету столиці та Програми економічного та соціального розвитку. Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міськради.

«Сьогодні ми зібралися, бо є низка невідкладних і важливих для розвитку міста та для його мешканців питань. Зокрема, ми повинні ухвалити зміни до бюджету столиці та Програми економічного та соціального розвитку. Йдеться і про збільшення зарплатні столичним освітянам. Маємо виділити на це з бюджету 450 мільйонів гривень. І про збільшення доплат київським медикам, що працюють у виїзних бригадах, на швидких, які щодня рятують життя хворих на коронавірус. А також ідеться про кошти на зарплати столичним транспортникам», – сказав він.

Разом із тим, відповідні зміни, за словами Кличка, передбачають виділення коштів і на оновлення житлово-комунальної інфраструктури – понад 500 мільйонів гривень. Це – кошти на ремонт та закупівлю ліфтів у столичні будинки, на програму співфінансування тепломодернізації будинків 70/30, а також кошти на оновлення міських парків та скверів, дитячих та спортивних майданчиків.

«Сьогодні ми робимо все, щоб втримати ситуацію – і епідеміологічну, бо вона складна. І економічну – вона теж непроста. Пандемія спричинила кризу, яку світ долатиме ще довго. Але необхідно, у першу чергу, підтримувати тих, від кого сьогодні залежить здоров’я і життя людей, від кого залежить навчання наших дітей. Та тих, хто працює на життєзабезпечення нашого міста і комфорт його мешканців. Необхідно і надалі розвивати та змінювати нашу столицю. І ми все для цього робимо», – наголосив міський голова.

Як ми повідомляли, в Київраді також хочуть ініціювати мораторій на забудови в центрі столиці.

Фото: КМДА