Раніше ОАСК зобов’язав дозволити експлуатацію будинку.

Сьогодні на 15:45 в Касаційному господарському суді Києва заплановане засідання з розгляду апеляції Київської міськради на закриття справи щодо «будинку-монстра» на Подолі (вул. Нижній Вал 27-29). Про це у своєму Facebook повідомив екс-радник київського міського голови Максим Бахматов.

За його словами, раніше Північний господарський суд Києва закрив справу щодо демонтажу незаконних поверхів, вирішивши, що її має розглядати не господарський суд, а цивільний.

«У разі, якщо Верховний суд (Касаційний господарський суд у складі Верховного суду – ред.) залишить у силі рішення апеляції про закриття справи – позов потрібно буде подавати повторно до першої інстанції – тобто, ми втратимо 6 років з початку розгляду справи» — пише Бахматов.

.Крім того, досі апеляція жодного разу не виносила рішення щодо того, чи законні верхні поверхи будинку, чи ні, і не розглянула справу по суті.

«Очевидно, що сторона забудовника розуміє, що розгляд по суті, враховуючи докази та дані експертизи – не на їх користь, а тому намагається будь-яким способом закрити справу не переходячи до розгляду по суті» — додає Бахматов.

Нагадаємо, лише на початку листопада ОАСК зобов’язав ДАБІ дозволити експлуатацію «будинку-монстра».

Сьогодні ми писали про те, що компанія, яку створив брат нардепа від «Батьківщини», зведе на Позняках висотку впритул до школи.

Фото: фейсбук