12 лютого фахівці благоустрою склали 79 протоколів за неналежне прибирання балансових територій.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Олексій Кулеба, перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

«Місто вже п’яту добу поспіль докладає всіх зусиль, щоб розчистити столицю від снігу. Відповідальні служби Києва цілодобово задіяні в снігоприбиранні», – зазначив Олексій Кулеба.

Водночас заступник голови КМДА наголосив, що з негодою побільшало роботи й у столичних інспекторів благоустрою. Вони моніторять вулиці та фіксують близько тисячі порушень щодня.

За даними Олексія Кулеби, від початку негоди, із 8 до 12 лютого, інспектори благоустрою внесли вже 5589 приписів та склали 590 протоколів.

Нагадаємо, у період із 8 до 10 лютого інспектори внесли 3850 приписів і склали понад 400 протоколів. Учора, 11 лютого, було внесено 1049 приписів та складено 111 протоколів.

Відтак, 12 лютого, інспектори, вочевидь, внесли 690 приписів та склали близько 79 протоколів.

Олексій Кулеба пояснив, що після таких рясних снігопадів потрібен час, щоб звільнити всі міські території від снігу.

«Прошу киян з розумінням та повагою поставитися до роботи фахівців, які залучені в процес прибирання. Це важка праця, що вимагає неабияких зусиль», – наголосив перший заступник голови КМДА.

Водночас Олексій Кулеба подякував тим, хто дослухався порад та не виїжджав на дороги приватними авто. Окрему вдячність заступник голови КМДА висловив помічникам, які не соромилися брати лопату та працювали разом з комунальними службами.

«Впевнений, лише гуртом нам вдалося не допустити транспортного колапсу в столиці», – зазначив Олексій Кулеба.

Нагадаємо, експерти порахували, що на Київ випало щонайменше 84 мільйони тонн снігу, з яким комунальники продовжують боротися.

Фото: Facebook