Майданчик вже майже готовий для турніру, який відбудеться в столиці 19-20 грудня.

Для фестивалю сноубордистів і лижників «Дабл Тріпл Snow Fest 2020» на сноупарк завезли сніг. Про це написав блогер, громадський діяч та активіст Олександр Барабошко в Facebook.

За його словами, «засніжити» сноупарк в плюсову температуру — непроста задача. Так, минулого року, команди збирали сніг для турніру з Буковелю та всіх катків Києва, щоб провести перші змагання.

Проте наразі пошук снігу, порівняно з іншими труднощами, які спричинив коронавірус, — вже не виклик.

«В нас з’явилась нота сумнівів, почали шукати можливості як провести захід. Локдауни по всьому світу в тому числі і нас,дуже багато факторів які від тебе не залежать. На цьому фоні пошук снігу в +10 вже легка і зрозуміла задача», – написав Олександр.

До слова, через карантин захід транслюватимуть, аби кожен мав можливість його побачити . Окрім майданчику зі спортсменами, знімальна група фільмуватиме ковзанку, ялинку, підсвічений міст та оглядовий майданчик біля Арки дружби народів. Сам сноупарк почали монтувати ще 7 грудня.

Нагадаємо, «Дабл Тріпл Snow Fest» — турнір для професійних сноубордистів і лижників. Він відбудеться 19-20 грудня біля Арки дружби народів.

Фото: facebook