Киян просять не користуватися автомобілями, щоб не ускладнювати трафік.

Станом на 8 ранку 9 лютого опади з різною інтенсивністю тривають у Києві уже більше 30 годин. Упродовж минулої ночі на вулицях працювали 459 одиниць спецтехніки та 246 працівників у складі 39 бригад з ручного прибирання, повідомляє КК «Київавтодор».

За словами синоптиків, цієї ночі снігопад був особливо інтенсивним. До рясних опадів додалися вітер і хуртовина.

«Через те, що опади не припиняються, розчищені дороги й тротуари швидко засипає знову. Тож дорожники прибирають автошляхи від снігу повторно. За прогнозами, снігопад триватиме і в середу» — йдеться у повідомленні.

Дорожники просять киян не використовувати власні авто під час снігопаду, а також не лишати машини на узбіччях, у крайніх смугах доріг. За можливості, під час руху надавати перевагу на дорогах спецтранспорту, який очищає вулиці.

Слідкувати за тим, як техніка прибирає вулиці, можна через спеціальний сайт, однак кияни скаржаться, що насправді деяка техніка годинами простоює, в той час як на сервісі позначено, що вона «працює».

Прибрати сніг на багатьох вулицях комунальні служби до ранку не встигли, особливо на ділянках з незначним трафіком. Тому добиратися на роботу киянам було складно — подекуди люди виходять на проїжджу частину, щоб обійти замети, в інших місцях доводиться дертися крізь них.

Біля метро КПІ пішоходам доводиться виходити на проїжджу частину, щоб обійти замети
На вулиці Коперника машини буксують в снігу
Техніка комунальників час від часу також застрягає у снігу

Тим часом «Київпастранс» попередив про затримки руху громадського транспорту.

Фото: КМДА