Траса проходить через село Бишів Макарівського району Київської області.

У Макарівському районі Київщини необхідно ремонтувати 4-кілометровий відрізок траси Р-04 Київ – Звенигородка. Проблемна ділянка знаходиться між 42 і 46 кілометрами автодороги — повідомляє заступниця голови Київської облради Тетяна Семенова у своєму Facebook.

Сьогодні ми знову в Бишеві. Разом з головою Макарівської районної ради Александр Гулак , заступником голови…

Опубліковано Тетяною Семеновою Четвер, 30 липня 2020 р.

«Київський облавтодор» заявляє, що начебто вже проводить ремонтні роботи для відновлення асфальту на цій ділянці — інформує чиновниця.

«Але ж фактично ми бачимо, що все пішло шкереберть, тротуари всі в смолі, окремо, з однієї сторони дороги лежить дрібний щебінь, по інший бік дороги – розлита смола, в деяких місцях навіть видно, як попердньо проїхав автомобіль і “накрутив” собі цю смолу на шини…», — пише Семенова, хоча при цьому не наводить жодного фото розбитої ділянки.

Причиною поганого ремонту дороги можуть бути не неякісно проведені роботи, а регулярне перевищення швидкості та допустимої ваги вантажів водіями на цій ділянці — заявила заступниця голови Київської облради.

«…повз нас проїхало десятки перевантажених автомобілів. Це попри те, що температура повітря на вулиці сьогодні була близько +31°С. А ми знаємо, що вже при +28°С великовантажним авто заборонено виїзджати на автошляхи» — резюмує Семенова.

Чи будуть на цій трасі проводити повторний ремонт, і хто має відповідати за дотримання вагового режиму на ній, Тетяна Семенова не повідомила.

Фото: Facebook