Він забезпечує теплом і гарячою водою близько 300 багатоповерхових будинків.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

У рамках підготовки до нового опалювального сезону та з метою забезпечення стабільної роботи взимку завод «Енергія» виведено у плановий ремонт. Завод є частиною столичного енергокомплексу. Він забезпечує теплом і гарячою водою близько 300 багатоповерхових будинків», – йдеться у повідомленні.

На заводі зараз проводиться щорічна перевірка обладнання, його ремонт та оновлення за необхідності. Зокрема, цього року відремонтують електрофільтр котла № 1, бункер приймання твердих побутових відходів, 2 бойлерні, димову трубу, проведуть чистку бункера золи, ревізію арматури, а також технічну діагностику трубопроводів і котла № 4.

Окрім цього, на заводі «Енергія» завершується ремонт останнього електрофільтра, а також розпочинається великий проєкт зі встановлення системи хімічної очистки димових газів – як у заводів, що працюють в європейських мегаполісах.

Зазначається, що у серпні на заводі встановили експериментальну модель системи хімочистки. Її основне завдання – визначити найефективніший склад реагентів хімічного очищення димових газів перед будівництвом повноцінної системи.

Поступове впровадження цієї системи є одним із проєктів масштабної модернізації столичного енергокомплексу. Завершення проєкту зі встановлення системи хімочистки заплановане на 2022-й рік. Це дозволить привести рівень викидів підприємства відповідно до європейських екологічних нормативів Директиви ЄС 2010/75EU, які в середньому в 5 разів жорсткіші за українські.

На сьогодні викиди забруднювальних речовин сміттєспалювального заводу «Енергія» відповідають вимогам чинного українського законодавства і контролюються державною екологічною інспекцією та внутрішньою екологічною службою.

Повідомляється, що з 2 вересня завод «Енергія» тимчасово закрили на ремонтні роботи і до їхнього завершення призупинено роботу обладнання та спалювання твердих побутових відходів.

Нагадаємо, до початку опалювального сезону на сміттєспалювальному заводі «Енергія» замінять усі електричні фільтри та встановлять систему моніторингу забруднень.

Фото: kyivcity.gov.ua