Тим часом прокуратура Києва розповіла деталі про те, де язнайшли громадянина Білорусі і хто повідомив про його зникнення.

Заяву з приводу смерті Віталія Шишова у Києві зробив Білоруський дім в Україні (БДУ) у своєму Telegram-каналі.

У БДУ повідомили, що переїхати в Україну Віталій був змушений восени 2020 року, після виходу на гомельські протести в серпні і подальшого активного спротиву захопленню влади в Білорусі самопроголошеним президентом Олександром Лукашенком.

У Києві Шишов став керівником БДУ. Тут він продовжив проводити акції проти режиму Лукашенка, формувати звернення в держоргани для просування законопроєктів, які допомагають громадянам Білорусі, групував білоруську діаспору в Україні.

За Віталіком велося стеження. Про факти були відповідні повідомлення поліції. Також нас неодноразово попереджали як місцеві джерела, так і свої люди в Білорусі про всілякі провокації аж до викрадення та ліквідації. Віталій стоїчно і з гумором ставився до цих попереджень, заявляючи, що хоч так можливо БДУ вийде з інфовакуума“, – йдеться в заяві Білоруського дому.

Учасники БДУ сьогодні, 3 серпня збираються на акцію пам’яті Віталія Шишова. Вона розпочнеться о 19:00 біля посольства Білорусі в Києві (Коцюбинського, 3).

Тим чамом Київська міська прокуратура повідомила деталі, які стосуються смерті Віталія Шишова. Так, 2 серпня співмешканка Віталія Шишова повідомила поліцейським Святошинського району, що її хлопець раптово зник після того, як пішов на пробіжку. Тіло білоруса знайшли зранку близько 8 години неподалік вулиці Бударіна на території лісопаркової зони у Святошинському районі.

26-річного Шишова знайшли 3 серпня близько 8-ї ранку повіщеним у Святошинському лісі. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 КК України (умисне вбивство). На місці виявлення тіла тривають слідчі дії.

Фото: телеграм