Напади на бар “Хвильовий”, розташований на столичному Подолі, відбуваються регулярно.

Про це йдеться в заяві на офіційній сторінці закладу в Instagram.

Ввечері 26 листопада група молодиків спортивної статури напала на бар “Хвильовий” на Подолі. Вони розбили вікна, потрощили вхідні двері та меблі, які знаходилися на вулиці, а також обмалювали стіни.

Три тижні на бар “Хвильовий” регулярно нападають невідомі. Перший масовий напад відбувся 6 листопада, про який ми повідомляли поліції та вимагали втручання. Після трьох тижнів бездіяльності правоохоронних органів та продовження погроз на адресу бара від невідомих, трапився фізичний напад на наш заклад та працівників. Чого чекати далі? Вимагаємо негайного втручання Національна поліція України та особисто Дениса Монастирського”, – йдеться у заяві.

В закладі розповіли, що о 18:39 26 листопада до входу в бар підійшли “троє невідомих та залили двох охоронців сльозогінним газом

Одразу до воріт підбігли ще 12 незнайомих людей та забігли у двір “Хвильового”. Охоронців по спині та руках били телескопічними кийками і перешкоджали пересуванню всередину бару. В приміщенні бару було близько 15 відвідувачів, троє діджеїв з Берліну та команда ще з 3 осіб. Бармени встигли закрити двері на ключ, але двері почали виламували. Відвідувачі тримали двері, щоб невідомі не потрапили всередину.

В цей час у дворі почали ламати меблі, частинами меблів та телескопічними кийками вибивати вікна та скляні двері в приміщення. В дірки у вікнах та дверях полетіли газові балони зі сльозогінним газом. Частина відвідувачів та команда заховались в колдрумі та туалетах…

У дворі лунали крики «смерть п*дар*м», «white power», «достанем п*дарас*в». Відвідувачі та члени команди почали дзвонити в поліцію та викликали охоронну службу“, – заявили в “Хвильовому”.

Також там зазначили, що нападники втекли о приїзду охоронців і поліції.

Це не перший випадок нападу на бар. Ми не будемо мовчати й толерувати такі дії з боку невідомих та бездіяльність поліції“, – зазначається в заяві.

Як повідомлялося, столична поліція розпочала кримінальне провадження за фактом хуліганських дій в барі “Хвильовий” – було затримано 12 осіб. Нападники застосували проти відвідувачів бару сльозогінний газ.

Фото: Фейсбук