Дмитро Разумков заявив, що ця посада для нього — «лише інструмент».

Народні депутати на два дні відсторонили голову Верховної Ради Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань парламенту. Відповідне рішення сьогодні на засіданні підтримали 240 народних депутатів.

Ініціаторами пропозиції стали члени фракції «Слуга народу» і депутатських груп «Довіра» і партія «За майбутнє».

Свою пропозицію вони аргументували нібито порушенням головою ВР регламенту. Глава партії СН Олександр Корнієнко звинуватив Разумкова з трибуни Ради в грубому порушенні регламенту через те, що вчора, 4 жовтня, під час погоджувальної ради парламенту спікер не поставив на голосування пропозицію «Слуги народу» щодо порядку денного.

Після голосування Разумков заявив наступне:

«Добре, ви можете робити все, що вам заманеться, в цій залі. Але для мене посада не важить нічого — це інструмент. Я і без посади зможу реалізовувати все те, що ми обіцяли в 2019 році. І впевнений, що в цьому залі вистачить людей, які будуть це робити в подальшому».

Кілька днів тому Разумков розповів про те, як буде відбуватися голосування за його звільнення. Також він не виключив, що в нього можуть відібрати мандат.

За чутками, Олександр Корнієнко може стати віце-спікером парламенту після відставки Разумкова. Новим головою ВР може стати чинний віце-спікер Руслан Стефанчук.

Фото: Фейсбук