Повторні вибори мають відбутися 17 січня 2021 року.

Фракції партій «Слуга народу», «Наш край», «Батьківщина» та ОПЗЖ в Бориспільській міській раді підписали угоду про підтримку на повторних виборах міського голови самовисуванця Владислава Байчаса. Про це повідомляє Facebook-спільнота «Мій Бориспіль».

Як доказ спільнота публікує фото документа з підписами сторін.

«Кандидат від широкої коаліції» — йдеться у дописі.

Владислав Байчас — чинний секретар Бориспільської міськради. Він колишній член «Партії Регіонів», з 2010 до 2014 був головою Бориспільської райради. Пізніше, у 2015 році, на місцевих виборах балотувався і був обраний вже від партії «Блок Петра Порошенка». ЗМІ повідомляли про тісні взаємини між Байчасом і народним депутатом, екс- бютівцем Сергієм Міщенком. Разом вони начебто частково контролюють інфраструктуру міжнародного аеропорту «Бориспіль», а саме — парковки і служби таксі аеропорту.

На минулих виборах 25 жовтня Байчас балотувався від «Слуги народу» і зайняв третє місце на виборах мера Борисполя. Цього разу він іде як самовисуванець.

Нагадаємо: повторні вибори міського голови Борисполя мають відбутися 17 січня 2021 року. Переможцем виборів 25 жовтня став Анатолій Федорчук, але 28 жовтня він помер від коронавірусу.

Фото: фейсбук