Хоча студенти наполягають на зворотньому.

Партія «Слуга народу» відкидає звинувачення у порушенні законодавства під час недільних зборів на території КНУ імені Шевченка. Нагадаємо, там були представлені кандидати від політсили на виборах до Київради.

У своєму Telegram-каналі представники «СН» заявляють, що не порушили Закон про освіту, оскільки «агітацію не здійснювали», а «аудиторії та будівлі університету до організації не залучались».

Понад те, «Слуги» вважають, що внутрішній дворик Червоного корпусу університету Шевченка мав би бути «публічно доступним, оскільки є частиною історії та культури Києва». В партії навіть пообіцяли відкрити його найближчим часом.

Водночас, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко в інтерв’ю виданню LB.ua заявив, що в політсилі «готові до санкцій» за проведення з’їзду на території навчального закладу.

«Чинне виборче законодавство є новим як для нас, так і для інших наших колег, ми всі вчимося на ходу буквально» — спробував пояснити Корнієнко.

Нагадаємо, одразу після завершення заходу «Слуг народу» студентський парламент КНУ імені Шевченка виступив із заявою, де зазначив, що вважає такі дії політиків неприпустимими.

У листі йдеться про те, що проведений захід порушує закон України «Про освіту», згідно з яким політичні партії та їхні члени не мають права втручатися в роботу освітніх закладів.

Фото: фейсбук