Матір Андрія Клочка за час його депутатства придбала майна на майже 15 мільйонів гривень.

Депутат фракції «Слуга народу» Андрій Клочко пояснив мільйонні статки своєї 70-річної матері допомогою з боку рідної сестри. Про це він написав у своєму Facebook.

Днями розслідувачі з’ясували, що за час депутатства Клочка його матір придбала нерухомості та машин у Києві на 14,5 мільйона гривень. За словами самого нардепа, він до цього не має «жодного відношення».

«Це стосується лише моєї мами і моєї сестри. Щось коментувати за них вважаю некоректним. Я не спілкуюся з батьками і сестрою щодо будь-яких фінансових питань. Вони, так само, як і я, повнолітні й дієздатні люди, щоб самостійно вирішувати питання щодо купівлі-продажу нерухомості» — запевняє Клочко.

За словами депутата, допомогти придбати стільки нерухомості матері могла його сестра.

«Моя сестра допомагає мамі, вона є забезпеченою людиною і має медичний бізнес, її чоловік очолює місцеву філію міжнародної компанії. Вони здатні забезпечити себе і здійснювати операції з нерухомістю без моєї допомоги і тим більше – згоди. Єдине, що я знаю – і мама, і сестра продали помешкання, що знаходилися в їхній власності, і купили інші – додавши власні накопичення та мій подарунок, який я зробив ще 2018 року, продавши двокімнатну квартиру у Броварах» — додав депутат.

Також він поскаржився, що після опублікованого розслідування його батьки отримали «багато негативу»

Нагадаємо, у серпні 2021 року 70-річна мати «слуги» придбала дві квартири а також нежитлове приміщення в столичному ЖК «Рів’єра», перед тим — будинок площею 150 кв. м під Броварами в селі Перемога, ділянку на 24 сотки в Блиставиці, за 25 км від Києва та авто Tesla Model X 2016 року випуску.

Тим часом з’ясувалося, що колега Клочка Камельчук чинив тиск на голову Вищого антикорупційного суду.

Фото: Фейсбук