Дозвіл на забудову було видано в останній день роботи ДАБІ перед ліквідацією.

Народний депутат фракції «Слуга Народу» Роман Грищук оскаржує рішення ДАБІ щодо дозволу на будівництво 14 висоток на території Національного авіаційного університету, який ДАБІ видала в останній день роботи. Про це він повідомив у своєму Facebook.

Грищук повідомив, що надіслав звернення до прем‘єр-міністра Шмигаля та в Національне Антикорупційне Бюро, щодо перевірки рішень ДАБІ і КМДА (остання видала містобудівні умови).

«Містобудівні умови, які КМДА видало «інвесторам» передбачають зведення майже 2000 квартир на землях Національного авіаційного університету. На місці стадіону і скверу. На землях освіти! ДАБІ в останні дні свого функціонування погодило повну забудову авіаційного. Сьогодні направив звернення на Прем‘єр-міністра України та Національне Антикорупційне Бюро, щодо перевірки цих рішень ДАБІ і КМДА» — зазначив він.

Також, зі слів Грищука, питання забудови університету він буде обговорювати на засіданні комітету освіти, науки та інновацій у Верховній Раді.

Як ми писали, дозвіл на забудову території НАУ ДАБІ видала 14 вересня, в останній день роботи перед ліквідацією. У 14 будинках нового ЖК побудують 1659 квартир загальною площею 107,3 тис кв м. Генпідрядником робіт виступить ТОВ «Атмосфера інжиніринг сістемз».

При цьому, на території НАУ вже є один житловий комплекс (пр. Відрадний, 2): про це будівництво ми писали тут.

Нагадаємо: ректором НАУ нині є Максим Луцький, який з 2005 року до 2015 року був також фактичним керівником вишу, але на посаді першого проректора. В лютому 2021-го Луцького призначили ректором. Луцький — колишній член «Партії регіонів» та кум одіозного екс-міністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника. Днями він разом з екс-регіоналом, а нині міністром освіти Шкарлетом вручали студентам символічний студентський квиток. Шкарлет три роки – з 2005-го по 2008-й – був у докторантурі НАУ, коли Луцький обіймав посаду проректора. Міністром освіти в той час був Табачник.

За даними деяких ЗМІ, Луцький має судиміть за крадіжку комп’ютерів в Київському політехнічному інституті в 19-річному віці.

Фото: Фейсбук