За тиждень питання щодо скарг на Царевич у справах Майдану буде розглядати Вища рада правосуддя.

Київський апеляційний суд підтвердив виправдувальний вирок «судді Майдану» Оксані Царевич. Її дії в 2014 році визнані законними, повідомляє у своєму Fаcebook адвокат потерпілих Роман Маселко.

За його словами, суд дійшов висновку, що рішення Царевич у справах активістів Автомайдану в 2014 році не були злочином. Рішення ухвалила колегія у складі Галини Балацької, Ірини Горб та Ірини Сілкової.

«... у аналогічній справі судді Кицюка, цей ж апеляційний суд закрив провадження без оцінки самого вироку. У справі ж Царевич суд знову дослідив докази та зробив висновок, що засудження невинних людей на підставі сфальшованих документів на догоду владі не є злочином. Це як мінімум, свідчить, що одне з двох рішень (щодо Царевич чи Кицюка) точно є незаконним» — пише Маселко.

Сама Царевич у своєму останньому слові також наголосила, що її рішення про засудження активістів були законними. Адвокат Маселко додав, що 25 травня питання щодо скарг на Царевич у справах Майдану буде розглядати Вища рада правосуддя.

Як ми повідомляли, нещодавно у Печерському райсуді, де працює Царевич, відмовилися розголошувати дані щодо виплати їй зарплати.

Фото: Фейсбук