Російському військовому повідомили підозру у вбивстві мирних українців пострілами в спину.

Про це повідомили на сторінці у фейсбуці Офісу генпрокурора.

Російському військовому повідомили підозру у вбивстві двох мирних мешканців біля села Мрія Київської області. 19 березня він і невстановлений інший окупант розстріляли двох чоловіків у спини.

Підозра оголошена щодо порушення законів та звичаїв війни, поєднаному з умисним вбивством (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 428 КК України) Бучанською окружною прокуратурою.

“За даними слідства, у березні 2022 року п’ятеро військовослужбовців РФ на автомобілі з літерою «V» та надписом «Танковий спецназ RUS» приїхали до підприємства поблизу населеного пункту Мрія Бучанського району Київської області. В цей час до окупантів вийшли двоє цивільних беззбройних громадян – власник та охоронець цього підприємства. Загарбники, переконавшись у тому, що мирні люди не становлять для них ніякої загрози, дали можливість їм піти. Проте, як тільки потерпілі відійшли на декілька метрів, підозрюваний разом з невстановленим військовослужбовцем підступно відкрили вогонь з автоматичної зброї їм у спину”, – йдеться в повідомленні.

Чоловіки отримали щонайменше 12 вогнепальних поранень. Цей злочин військовослужбовців країни-агресора зафіксований камерами відеоспостереження підприємства.

Фото: Відкриті джерела