Підвищення цін на таксі буде відбуватися паралельно підвищенню цін на громадський транспорт.

Про це повідомили в ефірі “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Зараз 1 км на таксі коштує близько 6 гривень, а подорожчати може до 10 гривень для економ стандарту, стверджує голова профспілки таксистів у Києві Валентин Голубєв. Тобто, в середньому поїздка на 10 кілометрів може подорожчати на 40 гривень.

“Є таке поняття як базова ціна, і ця базова ціна має піднятись приблизно на 40 %, для того щоб на сьогоднішній день забезпечити водію комфортний заробіток та умови, а також для того щоб він міг підтримувати своє авто в хорошому стані. (…) Підвищення рівня комфорту в таксі почнеться тоді, коли ми сядемо за стіл переговорів з такими компаніями як “Uber”, “Bolt”, “Uklon”, і напишемо нормальний законопроект. Тому що все що пропонувалося раніше, було не зовсім те що потрібно. Забезпечити безпеку пасажиру – найголовніше наше завдання. Підвищення цін на таксі може відбутись раніше, тільки якщо паливо піде вгору. На сьогоднішній день ціна на газ доходить до 20 гривень. Зараз звичайний таксист витрачає 3-4 тисячі гривень лише на паливо”, – розповів Валентин Голубєв.

Нагадаємо, мер Кличко заявив, що питання підвищення тарифів на проїзд ухвалять остаточно після закінчення опалювального періоду.

Фото: піксабей