Кілька днів тому Милованова призначили головою наглядової ради «Укроборонпрому». Дописувачі в соцмережах припускають, що ці події пов'язані.

Школа економіки Тимофія Милованова отримала фінансову допомогу від мережі автозаправних станцій ОККО. Про це повідомив сам Милованов у Facebook.

За його словами, школі передали 1 мільйон гривень.

«Компанія ОККО зробила благодійний внесок 1 000 000 грн на освіту студентів в Київській Школі Економіки» — написав Милованов.

Зауважимо, що лише вчора Школа економіки отримала ґрант від «Нової пошти» «на облаштування сприятливого освітнього простору у новій будівлі Школи». Це сталося за кілька днів після того, як Милованова зі скандалом призначили на посаду голови наглядової ради державного концерну «Укроборонпром».

Під дописом Милованова про гроші від ОККО користувачі Facebook пишуть в основному негативні коментарі. Здебільшого вони пов’язують таку благодійність саме з призначенням Милованова на високу посаду. Зокрема, колишній «Слуга Народу» Гео Лерос у коментарях написав, що власники компаній, які допомагають школі, намагаються через Милованова «бути ближче» до голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Нагадаємо, Милованова призначили в «Укроборонпром» попри конфлікт інтересів, який виник, коли компанія «Спецтехноекспорт», що входить до складу концерну, перерахувала Школі економіки Милованова 1,68 мільйона гривень за дослідження, тему якого не розкриває жодна сторона. Милованов конфлікт інтересів заперечує і навіть пообіцяв провести згадане дослідження безкоштовно, а блогера, який звинуватив його в отриманні «відкату», викликав на «дуель».

Нагадаємо, Школа економіки Милованова регулярно отримує фінансову допомогу від компанії Dragon Capital чеського мільйонера Томаша Фіали.

Раніше Милованов пояснив, чому його часто називають «дебілом».

Фото: Фейсбук