Тривалий час будівництво було заморожене.

Бізнес-центр «Лук’янівський», що в Шевченківському районі Києва, обіцяють відкрити до кінця листопада цього року. Будівництво об’єкту почали ще в грудні 2005 року, але 10 років воно було заморожене, повідомляє сьогодні «Хмарочос».

Будівля знаходится на вулиці Юрія Іллєнка 2/10 (колишній Мельникова). Відкриття комплексу спочатку планували на 2009 рік, проте через брак коштів до 2019 року він стояв незавершеним; потім тут знову почалися активні будівельні роботи.

Kyiv Media
Тривалий час бізнес-центр стояв пусткою

Загальна площа будівлі — 28 тисяч квадратних метрів, вона складається з трьох об’ємів, висотою в чотири, сім та сімнадцять поверхів. При цьому простір розбито на дві секції: 7-поверхову секцію “А” і 17-поверхову секцію “Б” (вежа будівлі); кожна з них матиме окремий вхід з рецепцією та охороною. Архітектор Вадим Жежерін, який працює над проектом, каже що його довелося допрацьовувати: зовні будівлю не змінювали, проте за десять років вимоги до офісів, а також інженерних мереж, змінилися.

Замовником будівництва залишається державна холдингова компанія «Артем», також додалася нова керуюча компанія — ТОВ «ІБК «ФЕНІКС ГРУП», яка, зокрема, займалася відновленням Будинку профспілок на Майдані Незалежності.

Kyiv Media
Нині фасад виглядає так

Видання повідомляє, що бізнес-центр «Лук’янівський» матиме підземний паркінг на 80 автомобілів та наземний паркінг на 40. Відомо, що в офісах відкриють банк, поштове відділення та кілька ресторанів.

Раніше ми повідомляли, що київський ТРЦ Respublika олігарха Фірташа придбали за змовою.

Фото: Хмарочос, Гугл карти