Владислав Гераскевич після змагань показав перед камерами напис «No war in Ukraine».

Про це він розповів у коментарі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

«Я показав позицію кожного українця, що ми мирна держава. Ми не хочемо війни на нашій території. Ми боремося за мир в нашій державі, не хочемо смертей через війну» — заявив він.

Зі слів Гераскевича, зважуючи свій намір він дійшов висновку, що є речі «важливіші за медалі».

«Мир в моїй державі для мене важливіший. Тому я вирішив піти на цей крок. Знову ж, я дуже радий, що МОК нас підтримав і що ніякої політики вони в цьому не бачать, вони бачать заклик до миру. Це і був заклик до миру» — заявив він.

Гераскевич розповів, що намір підтримав батько, який також є його тренером. Разом вони надрукували плакат. Гераскевич також додав:

«Новини, які ми читали до виїзду і під час ОІ, вони нервують. Я не уявляю, що таке війна, але розумію трохи, бо в мене прадідусь, я його застав живим, і він розповідав про Другу світову. Це жахливі речі. І якщо я зобов’язаний Україні і вболівальникам, то я маю дати їм шось у відповідь. Я мав зробити цей крок».

Нагадаємо, член олімпійської збірної України зі скелетону Владислав Гераскевич після завершення третього забігу на Олімпійських іграх у Пекіні показав мовчки перед камерами на синьо-жовтому тлі напис «No war in Ukraine» («Ні війні в Україні»).

Спортсмен уникнув покарання після того, як офіційні особи заявили, що цей крок не порушує правила Олімпійських ігор щодо заборони протестів політичного характеру.

Гераскевич, котрий не претендував на медалі, заявив раніше, що його не турбують можливі наслідки.

Фото: Фейсбук