Гліб Рєпіч — один з фіналістів цьогорічної премії найкращого вчителя країни — Global Teacher Prize Ukraine

В одному з інтерв’ю для медіа про технології чоловік розповів, що показувати свої вміння з хімії широкій аудиторії людей розпочав з 2014 року після Дня науки. Чоловік почав працювати у “Трюки науки” – розважальні заходи для дітей та дорослих, наукове шоу.

“Через деякий час мене запросили до однієї з приватних дистанційних шкіл у Києві, для якої я попередньо записав відео з лабораторними роботами. Це ліцензована школа, ми навчаємо від 5 до 11 класу. У нас уроки виходять в записі. Насправді викладання онлайн неефективне: неможливо тримати увагу учнів”, – розповів Гліб Рєпіч.

Він зазначив, що вважає таке навчання дуже ефективним. Адже учні з задоволенням розглядають хімічні експерименти, навчаються і спілкуються з вчителем на онлайн-конференціях.

“Перше — в учнів буває «нульовий» рівень знань: вони вже 10–ий клас, але ніби перший раз. Назвати деякі елементи навіть буває складно. Я не розумію, як їх переводили в наступні класи й хто їх навчав до цього. Друге — стереотипи: що хімія — це якась дичина, і навіщо її взагалі вчити. Я наче прикольний вчитель, а до мене навіть на консультації не ходили. Основна маса дітей бачила хімію «в одному місці»”, – каже Гліб.

Саме тому чоловік розпочав викладати відео в ТікТок з березня 2021 року, щоб зацікавити своїх учнів. І вже за перший місяць зібрав 50 000 підписників. Через три місяці їх стало 140 000. Зараз у вчителя-тіктокера 170 тисяч підписників.

Після цього популярність вчителя зросла. “Мені почали писати батьки, що діти хотіли б такого викладача з хімії, бо їм в школах цей предмет нудно викладають. А ще мені почали писати мої ж учні, а я їм — а чому на консультацію не ходиш? Вони про мене хоча б дізналися. Відвідуваність консультацій зросла вдвічі”, – зауважив Гліб.

І хоча чоловік має велику аудиторію і популярність, та як монетизувати свій акаунт поки не думав. Адже для нього найголовніше, розповідати дітям про хімію.

Фото: Інстаграм