У день вечірки Київський обласний окружний адміністративний суд виніс рішення на користь Вовка.

Глава скандального Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк провів вечір в елітному ресторані Конча-Заспи «Фабіус» в компанії фігурантів «плівок Вовка». Про це йдеться в розслідуванні «Української правди».

Серед гостей були скандальні судді ОАСК Володимир Келеберда (відомий великою кількістю нерухомості, що належить його родині, попри те, що даних про доходи, які могли б підтвердити, що його сім’я колись могла придбати це майно, немає), Віктор Шулежко (він у колегії з іншими суддями ухвалював рішення на користь підприємств олігарха Дмитра Фірташа) і Віталій Амельохін (входив до трійки, яка розглядала справу стосовно «Приватбанку» і скасувала націоналізацію).

Вовк обіймається з заступником керівника адміністрації найбільшого порту в Україні «Південний» Максимом Мельниченком

Також на святкуванні разом з керівником ОАСК Павлом Вовком помітили суддю Євгена Аблова, який фактично зобов’язав «Беркут» розігнати Майдан у грудні 2013 року, і суддю Ігоря Погрібніченка — ключового суддю, який ухвалював потрібні Вовку рішення з метою блокування ВККС.

Крім колег по ОАСК у компанії з Вовком були колишній прокурор, а нині заступник глави адміністрації порту «Південний» Максим Мельниченко, екс-заступник голови служби Головного управління юстиції Києва Олександр Липовий.

Судді Келеберда і Шулежко
Судді Вовк, Аблов і Погрібніченко

Також на вечірці був присутній колишній нардеп Василь Яницький, екс-заступник голови Одеського адміністративного Окружного суду Олексій Колесніченко.

Що саме Воск святкував у цій компанії — невідомо, однак журналісти зазначають, що цього ж дня Київський обласний окружний адміністративний суд виніс рішення на користь Вовка. Суд визнав протиправним і скасував висновок про його невідповідність критеріям доброчесності та професійної етики від громадської ради доброчесності.

Зауважимо: серед рішень ОАСКУ — визнання незаконною націоналізації «Приватбанку», поновлення Романа Насірова на посаді, скасування перейменування Московського проспекту в Києві на проспект Степана Бандери, заборона виконувати обов’язки міністерки охорони здоровя Уляні Супрун.

Нагадаємо, в минулому році НАБУ і САП оголосили підозри голові Окружного адмінсуду столиці Павлу Вовку та кільком суддям. Слідство вважає, що вони організували злочинну організацію, яка ухвалювала замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних та бізнес-еліт. Згодом НАБУ оприлюднило так звані «плівки Вовка» — аудіозаписи, на яких судді ОАСК, зокрема, обговорюють можливу участь у виборах до Верховної Ради.

Притягнути Вовка до відповідальності поки не вдалося, судові засідання у своїй справі він ігнорує. Дії НАБУ Вовк оскаржує через ЄСПЛ.

У квітні в квартирі-сховищі судді ОАСКу Вовка на Печерську знайшли понад $5 мільйонів готівкою та антикваріат.

Фото: скріншоти