Гурт продовжує вимагати від оргкомітету оприлюднення картки з результатами голосування глядачів у день фіналу нацвідбору та усунення аудиторської контори PwC.

Про це Kalush Orchestra повідомило в Instagram-сторіз.

Kyiv Media

За словами фронтмену гурту, «Kalush Orchestra» відмовляються підписати контракт на участь у «Євробаченні» від України. Крім того, вони продовжують вимагати від оргкомітету оприлюднення картки з результатами голосування глядачів у день фіналу нацвідбору та усунення аудиторської контори PwC.

Kyiv Media

Олег Псюк зазначив, що PwС все ще не показали картку з голосуванням. Адже за словами представників карточка зникла з контори. Крім того, аудитори досі не вийшли на зв’язок із Kalush Orchestra. Співак нагадав, що коли гурт вимагав від контори показати їм картку голосувань, представник PwC заявила, що це конфіденційна інформація і вони не мають права.

Музикант також зауважив, що у PwC їм відповіли, що шанси на оприлюднення картки підвищаться, якщо до компанії звернуться усі фіналісти нацвідбору. Саме тому соліст гурту Kalush Orchestra Олег Псюк закликав решту конкурсантів підтримати його вимогу.

Нагадаємо, 12 лютого, пройшов нацвідбір на «Євробачення-2022». За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів. 

Згодом, біля телецентру “Олівець” пройшла акція з вимогою перегляду результатів голосування журі національного відбору на Євробачення-2022, за якими перемогу отримала українська співачка Alina Pash. Співачку запідозрили у поїздці до Криму з Москви. Проте команда Аліни Паш надала довідку, що співачка їздила до Криму з України.

Водночас,  активіст Сергій Стерненко заявив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що довідка оприлюднена командою Аліни Паш, є підробленою. Тому “Суспільне” надіслало запит на перевірку інформації. До закінчення перевірки угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі «Євробачення» з переможницею Національного відбору підписувати не будуть.

Аліна Паш прокоментувала підозру у підробці довідки. І заявила, що хворіла, тому довідку отримала її команда. Але наразі вона очікує довідку на власний запит.

У коментарі виданню “Українська правда” речник ДПСУ Андрій Демченко зазначив, що Державна прикордонна служба не видавала співачці Аліні Паш довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

Очільник “Суспільне” заявив, що після офіційної довідки від прикордонників буде зібраний оргкомітет Євробачення та вирішено питанння.

Згодом, співачка опублікувала допис, в якому повідомила що її підвів член її команди, а данні про перетин нею кордону з Кримом за 2015 рік були видалені прикордонниками. Крім того, вона заявила, що знімає свою кандидатуру. У “Суспільному” натомість заявили, що дискваліфікували співачку.

Наразі “Суспільне” планує звернутися з пропозицією поїхати на Євробачення до Kalush Orchestra.

Фото: Фейсбук