Мешканці хвилюються, що подібна ситуація може статися з їх будівлею також.

На будівництві що по вул. Московській, 7, що на Печерську, через яке мешканці сусідніх будинків та гімназія скаржаться на відсутність опланення, відбулася НП – під вантажівкою обвалився грунт і вона перекинулася прямо у провалля. Про це написала киянка Наталя Якименко в Facebook та опублікувала світлини, які це підтверджують.

Мешканці сусіднього з будівництвом гуртожитку по вул. Левандовська, 4 збентежені через те, що їхня будівля також може піти під землю. Раніше вони неодноразово вимагали від місцевої влади термінового незалежного обстеження їх будинку і гарантійного листа, що будівлі не загрожує руйнація.

«Шановна влада! Хто буде відповідати! Хто дасть гарантію що з Левандовською 4 не буде такого як з Камазом! Хто?», – йдеться в дописі.

Сьогодні стало відомо, що на Печерську відключили опалення в гімназії та кількох будинках: люди звинувачують будівництво, що триває поруч на Московській, 7.

Нагадаємо, 1 жовтня протестувальники перекрили Московську на знак протесту проти будівництва висотки біля метро Арсенальна на Московській 7. Забудовником обєкту виступає ТОВ “Расмус”.

Фото: facebook