У трансляції на своїй Instagram-сторінці блогерка Марія Семенова вжила якийсь порошок і запила це алкоголем.

Відеозапис з цієї трансляції блогерки Марія Семенової, відомої під нікнеймом ttiisshhhiinnaa, записало видання “Сьогодні“.

На відео видно, як 18-річна дівчина замішує якийсь порошок кредитною карткою. Перед цим вона зробила кілька ковтів ігристого вина просто з горла пляшки, далі набрала на картку невідомий порошок і знову зробила кілька ковтків алкоголю.

При цьому блогерка спілкується із кимось, хто перебуває за кадром відео та ділиться враженнями, що порошок дуже гіркий. Дівчина розповіла у цей момент також про те, як колись намагалася вчинити самогубство, з’їла, за її словами, 60 таблеток і тоді “був точно такий самий присмак”.

У цей момент трансляцію дивилися понад 560 людей. Чимало глядачів у момент прийняття блогеркою невідомого порошку надсилали ій “срденька”.

Зазначимо, блогерка ttiisshhhiinnaa останнім часом зачастила зі сканадлами. нещодавно вона “прославилась тим”, що разом із компанією зняла у готелі кілька номерів, в результаті в одному з них був серйозний погром.

З цього приводу поліція почала розслідування, а дівчину згодом видалили акаунт у соцмережі. Блогерка у сльозах записала гнівне відео, у якому через блокування акаунту погрожувала вчинити самогубство, оскільки соцмережі вона вважає сенсом свого життя.

Наразі сторінка блогерки прихована і записів на ній немає.

Цікаво, що рік тому київські копи вже рятували блогерку від спроби самогубства.

Фото: скріншот